Provalı koltuk örtüsü isminden de anlaşılacağı gibi tıpkı provalı bir elbise sizin bedeninize göre nasıl dikiliyor ise, aynı mantıkla koltuk ölçüleri alınarak koltuğunuz ile tamamen uyumlu olarak dikilen koltuk örtüleri anlamına gelmektedir.

Koltuk Ölçüsü Nasıl Alınır ?

Koltuk örtüsü dikimi için en doğru ölçüm sizlere yönlendireceğimiz ekibimiz tarafından alınmaktadır. Uygun olduğunuz bir gün ekibimiz sizi ziyaret ederek koltuk ölçülerinizi alır ve en uygun tasarım için dikim ekibimize iletir.

Farklı şehirlerde isek nasıl bir uygulama yapmalıyız ?

Bu gibi durumlarda randevulaşma imkanımız olmadığı için ilk olarak sizden kaplanacak koltukların fotoğraflarınızı bizlere iletmenizi istiyoruz. Koltuklarınız eğer standart koltuklardan biri ise zaten ölçüleri bellidir, eğer farklı bir tasarım ise sizlere şekilli olarak hangi alanları ölçmeniz gerektiğini söylüyoruz ve aldığınız ölçüleri bize ulaştırmanızı istiyoruz.

Provalı Koltuk Örtüsü Dikim Fiyatları

Koltuk örtüsü dikiminde fiyatı belirleyen 2 faktör vardır. Bunlardan ilki dikilecek koltuk örtüsünün büyüklüğü, ikincisi ise dikilecek koltuk örtüsü için seçilecek kumaşın metrekare fiyatı. Bu konuda daha net bilgi için İletişim kısmından bizi arayabilir veya whatsapp aracılığı ile bize yazabilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Modelleri

Provalı koltuk örtüsü dikiminde şüphesiz en önemli ayrıntılardan biri de kumaşın desenidir. Firmamız da yüzlerce farklı kategoride farklı modeller mevcuttur. Sitemizde bulunan Koltuk Örtüsü Kumaşları başlıklı bölümü inceleyebilirsiniz.

Provalı Koltuk Örtüsü Referanslarımız

Daha önce firmamız yüzlerce kez provalı koltuk örtüsü dikimi gerçekleştirmiştir. Aşağıda bulunan fotoğrafların tamamı müşterilerimi tarafından bizlere ulaştırılan fotoğraflardır. Görsellerin bazıları cep telefonu ile çekilip gönderildiği için çok net olmayabilir. Şimdiden anlayışını için teşekkür ederiz.

provalı koltuk örtüsü randevu
provalı koltuk örtüsü iletişim
provalı koltuk örtüsü istanbul
provalı koltuk örtüsü izmir
provalı koltuk örtüsü ankara
provalı koltuk örtüsü
provalı koltuk örtüsü dikimi
provalı koltuk örtüsü fiyatı
provalı koltuk örtüsü fiyatları
provalı koltuk örtüleri
Provalı Koltuk Örtüsü Nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site web tasarım, website tasarımı tarafından hazırlanmıştır..