Koltuklarınız için koltuk örtüsü almadan önce bu yazımızda bulunan hazır koltuk örtüsü modellerini ayrıntılı incelemenizi öneririz.

Sattığımız tüm ürünler sağlıklı, yıkanabilir, kola sökülüp takılabilir, size sorun çıkarmayacak ürünlerden oluşmaktadır.

Bürümcük Koltuk Örtüsü

Firmamız tarafından en çok satılan koltuk örtüsü modellerinin başında Bürümcük koltuk örtüsü modelleri gelmektedir. 11 adet renge sahiptir. Şık ve hoş tasarımı ile göze hitap eder, koltuklarınızı kapsar ve koltuklarınızla uyum içinde bir görünüm sağlar.

Koltuk örtüsü modelleri en ve boydan likralı olduğu için koltuklarınızda gergin bir görünüm sağlaması önemli bir ayrıntıdır. Diğer kumaşlar koltuklarınıza serdiğinizde potluklar oluşturabilmektedir.

Bürümcük Koltuk Örtüsü Modelleri

Aşağıda sizler için özenle hazırladığımız 10 farklı renge sahip olan bürümcük koltuk örtüsü modellerinin görselleri mevcuttur.

Koltuk örtüsü takımları genelde 3+2+1+1 şeklinde ve 3+2+1+1 şeklinde takımlar halinde satılmaktadır. Dilediğiniz ürünü seçip satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Fiyatları

Koltuk örtülerimizin tamamı fiyat bakımından piyasada bulunan bir çok fiyattan uygun durumdadır. Özellikle internet üzerinde ürün satın alma düşünceniz varsa çok dip rakamlara yönelmeniz durumunda ne yazık ki çeşitli mağduruyetler yaşanmaktadır.

Lütfen internet üzerinden koltuk örtüsü satın alırken çok ucuz rakamlara aldanıp, ne olduğunu bilmediğiniz firmalardan ürün almayın. Faturasız ürünleri kabul etmeyin. Kapalı gelen kargoları kabul etmeyin. Bu ayrıntılara dikkat etiniz.

Bürümcük koltuk örtüsü modellerine ait fiyatlarımız: Takım için 350 TL + KDV ‘dir. Satın alma işlemi için 0216 450 4348 numaramızı arayabilirsiniz.

Hazır Koltuk Örtüsü Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site web tasarım, website tasarımı tarafından hazırlanmıştır..