Koltuk Örtüsü ve Perde Çeşitleri denince akla gelen 1997 yılından günümüzü hizmet vermeye devam eden firmamızı tanımaya ne dersiniz ?

Koltuk örtüsü sektörü dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Örtü ve Perde Dünyası 1997 yılında Kadıköy İstanbul’da kurulmuştur.

Koltuk Örtüsü sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle koltuk örtüsü ve perde çeşitleri ile başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla bireysel ve kurumsal alanlarda Örtü ve Perde Dünyası olarak çözümler sundu.

Daima kendini geliştirmeyi hedef edinmiş ve müşterilerine en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş firmamız, sektörüm önemli alanları olan: Koltuk Örtüsü, Özel Dikim Koltuk Örtüsü, Perde Çeşitleri, Sandalye Örtüsü gibi alanlarda hizmet sağlamaktadır. Örtü ve Perde Dünyası olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Firmamızı daha yakından tanımak için hızlı iletişim araçlarımız

(216) 450 4348           (532) 241 8944


Bu site web tasarım, website tasarımı tarafından hazırlanmıştır..