Provalı koltuk örtüsü dikiminde 1997 yılından günümüze kadar yüzlerce hatta binlerce hizmet vermiş firmamız, bu alanda %100 müşteri memnuniyetini garanti etmekte ve sizlere kusursuzu sunmayı hedeflemektedir.

Hadi şimdi biraz da provalı koltuk örtüsü dikiminden bahsedelim.

Provalı Koltuk Örtüsü Nedir ?

Provalı koltuk örtüsü isminde de anlaşılacağı gibi tıpkı provalı elbise dikimindeki gibi, koltukların ölçülerinin alınarak koltuklara göre bire bir uygun örtünün tasarlanması ve dikilmesi anlamına gelmektedir.

Provalı Koltuk Örtüsü Avantajları Nelerdir ?

Provalı koltuk örtüsü hazır ürünler gibi standart ölçülerde olmadığı için bir başka deyişle tamamen koltuğunuzun ölçülerine göre üretildiği için koltuğunuzla birebir uyum sağlar. Bu uyum örtünüz’ün koltuğunuzda şık görünmesini sağlar.

Provalı Koltuk Örtüsü İşleyiş Aşamaları ?

Provalı koltuk örtüsü dikiminde standart nasıl bir yol izleyeceğimizi aşama aşama sizlerle paylaşalım. Tabi ilk olarak yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak. Bizimle iletişim kurduktan sonra iletişim bilgileriniz alınarak firma yetkililerimize sizinle iletişim kurmaları konusunda bilgi verilir.

Firma yetkilisi arkadaşlarımız sizinle iletişim kurarak, sizin de uygun olduğunuz bir gün sizi ziyaret eder ve koltuk örtüsü dikilecek koltuklarınızın ölçüleri alınır.

Daha sonra sizin tarafınızdan firmamızın bünyesinde bulunan yüzlerce desen ve renk kartelasından bir kumaş ve renk seçmeniz talep edilir. Seçtiğiniz kumaş daha önce firma yetkililerimiz tarafından alınan ölçülere göre kesilir.

Ölçüleri kesme ve hazırlama işleminden sonra son aşama olan birleştirme yani dikiş aşamasına geçilir. Bu aşamada kesinlen ve hazırlanan parçalar birleştirilerek koltuk örtüsü aşamasına geçilir ve ürün hazır hale gelir.

Koltuk örtüsü üzerinde incelemeler ve testler yapıldıktan sonra eğer herhangi bir sorun yoksa sizlere teslim edilmek üzere kargo firmasına verilir veya yakın bir konumda iseniz firma yetkililerimiz tarafından bizzat teslim edilir.

Provalı Koltuk Örtüsü Fiyatları

Provalı koltuk örtüsünde fiyat belirlemek için en doğru yöntem örtü dikilecek koltukların fotoğraflarını çekerek tarafımıza ulaştırmanızdır. İster Whatsapp tan ister mail adresi aracılığı ile koltuk fotoğraflarınızı bize ulaştırabilir. En kısa sürede koltuk örtüsü fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz web sitemzin İletişim kısmına giriş yaparak firmamızın iletişim bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız tarafından üretilen Hazır Koltuk Örtüleri modellerini de inceleyebilirsiniz.

Provalı Koltuk Örtüsü Referanslarımız

Daha önce firmamız tarafından hazırlanan ve özenle dikilip teslim edilen bir kaç referans ürünümüze aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz.

provalı koltuk örtüsü

provalı koltuk örtüsü renkleri

provalı koltuk örtüsü modelleri

provalı koltuk örtüsü hakkında

provalı koltuk örtüsü fiyatları

provalı koltuk örtüsü fiyatı

provalı koltuk örtüsü dikimi

provalı koltuk örtüsü desenleri

provalı koltuk örtüleri


Bu site web tasarım, website tasarımı tarafından hazırlanmıştır..