Koltuklarınız için birebir koltuk ölçüleriniz ile eş değerde koltuklarınızın üstüne giydirilen %100 uyumlu özel koltuk örtüsü dikimleri tamamen firmamız tarafından müşterilerimize dikilen ürünlerden oluşmaktadır.

Bu sayfada gördüğünüz özel tasarım ürünler ve kumaşlar tamamen müşterilerimizin renk ve desen taleplerine göre hazırlanmış olup, genelde 1 hafta süre içinde tamamlanarak teslim edilmiştir.

Şehir dışında veya yurt dışında yaşayan müşterilerimize ziyaret gerçekleştirmemiz mümkün olmadığı için, ilk olarak koltuk fotoğraflarını çekip göndermelerini istiyoruz daha sonra çektikleri fotoğraflarda işaretlediğimiz alanların ölçülerini almalarını talep ediyoruz.

Bu zamana kadar foto ölçü yöntemi ile dikilen özel koltuk örtüsü dikiminde %100 başarı sağlayan firmamız bu alanda öncü firmalardan biridir.

Şimdi aşağıdaki ürünlerimizi inceleyerek daha önce özel olarak tasarladığımız koltuk örtüleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siz de koltuk örtüsü diktirmek için İletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Koltuk örtüsü desenlerin görmek için ise Koltuk Örtüsü Kumaşları modellerini inceleyebilirsiniz.

koltuk-örtüsü-dikim-1
koltuk-örtüsü-dikimi-2
koltuk-örtüsü-dikimi-fiyatlaru-1
Özel Koltuk Örtüsü Dikimi Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site web tasarım, website tasarımı tarafından hazırlanmıştır..