Koltuk örtüleri günlük kullanımda evlerimizin vazgeçilmez ürünlerinden biri haline geldi artık. Özellikle ev hanımlarının en çok tercih ettiği dekorasyon ürünlerinin başında gelen koltuk örtüleri, koltukları sadece korumaktan öte artık şık görüntüleri ile değişiklik isteyen kadınlarımızın da tercih sebeplerinden biri haline geldi.

Bu yazımızda sizin için koltuk örtüsü dikimi ile ilgili sorularınıza cevap arayacağız.

Koltuk örtüsü aslında eski yıllarda sadece koltuklarımızın üstünü kapamak için düz desensiz rastgele kumaşlardan oluşan bir ürünken zamanın değişmesi ile artık tasarımsal ürünler haline geldi. Kullandığını koltuğa göre bire bir ölçüleri alınarak dikilen ürünler sizlere kusursuz bir görünüm sunuyor.

Eskiden koltuk örtüleri misafirler gelince kaldırılıp, misafirler gidince serilirdi. Yani bir nevi koltuk örtüleri ev halkı içindi. Bunu kadınların koruma içgüdüsünden kaynaklandığını düşünebiliriz. Şimdi yeni tasarımlar o kadar şık ve gösterişli ki artık bir çok ev hanımı evlerinde farklı koltuk örtülerini farklı desenler ile diktirerek sürekli yeni tasarımlar ile misafirlerini karşılar duruma geldi.

Koltuk Örtüsü Dikimi Nasıl Olur

İlk olarak firmamız ile iletişim kurmanız gerekiyor. Sizlerden gerekli bilgiler alındıktan sonra bir değerlendirme yapılır, randevu için sizlerle tekrar iletişim kuruluyor ve uygun olduğunuz gün ve saatte ziyaret ediliyorsunuz. Ziyaretinize gelen arkadaşlarımız koltuklarınızın ölçüsünü koltuk örtüsü dikimi için alıyor ve sizlerden bir kumaş seçmeniz talep ediliyor. Seçtiğiniz kumaş birim fiyatına ve metrekare fiyatına göre ortalama ödeyeceğiniz rakam belirtiliyor ve onaylamanız durumunda dikim işlemi gerçekleşiyor. Daha sonra ürün teslimatı yapılıyor.

Hazır Koltuk Örtüsü İle Koltuk Örtüsü Dikimi Arasındaki Farklar ?

Hazır koltuk örtüsü: Sitelerde tüm koltuklarla uyumlu olduğu belirtilse de sizde bilirsiniz ki her koltuğun kendine göre ölçüsü vardır ve %100 uyumlu olmayabilir. Koltuk örtüsü dikimi ise bire bir ölçülere göre dikildiği için koltuğunuza tam oturur.

Hazır koltuk örtüleri düz ve basit, klasik kumaşlardan oluşur, Koltuk örtüsü dikiminde ise sizin tercih ettiğiniz desen ve kumaş kullanılır.

Hazır koltuk örtüsü, koltuk örtüsü dikimi fiyatlarına göre biraz daha ucuzdur. Ama bunu kötü algılamamak gerekir kalite her zaman maliyetli bir iştir.

Dilerseniz Koltuk Örtüsü Kumaşları başlıklı sayfamızı inceleyerek kumaş modellerimizden bazılarını görebilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Dikimi Örnekleri

Aşağıdaki görsellerde sizler için firmamız tarafından özel olarak müşterilerimize tasarladığımız bir kaç adet koltuk örtüsü dikimi örneklerine yer verdik. Dilerseniz özel dikim koltuk örtülerimizi inceledikten sonra kararınızı verebilirsiniz.

koltuk örtüsü dikim
koltuk örtüsü dikimi fiyatları
koltuk örtüsü dikimi
koltuk örtüsü diktirme
provalı koltuk örtüsü dikimi
Koltuk Örtüsü Dikimi Neden Önemlidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site web tasarım, website tasarımı tarafından hazırlanmıştır..