koltuk örtüsü fiyatları

Koltuk örtüsü diktirmek isteyen kullanıcıların şüphesiz aklındaki en büyük soru bu ve buna benzer bir hizmetin sizlere ne kadara maal olacağıdır. Yaptığımız araştırmalara göre koltuk örtüsü dikimi için arayan müşterilerimizin bir çoğu kalite ve güvenden daha çok ilk olarak uygun fiyata dikkat etmektedirler.

Sizlere bu makalemizde koltuk örtüsü fiyatları ve hazır koltuk örtüsü fiyatları hakkında bilgiler sunacağız.

Özel Dikim Koltuk Örtüsü Fiyatı

Özel dikim koltuk örtüsü tamamen koltuklarınız ölçüsü alınarak birebir hazırlanmış koltuk örtülerine denmektedir. Bu koltuk örtülerinin fiyatları tercih ettiğiniz kumaş kalitesine ve kullanılacak kumaş metrekaresine göre değişmektedir.

Örnek vermek gerekirse:
1 adet 3lü koltuk
1 adet 2li koltuk
2 adet tekli koltuk
Bu 4 parçadan oluşan koltuk takımı için özel koltuk örtüsü dikimi gerçekleştirdiğimizde bu rakam 700 TL ile 1500 TL arasına değişmektedir. Yukarıda da dediğimiz gibi tercih edeceğiniz kumaş fiyattaki en belirgin faktördür.

Örnek kumaşlarımızdan bazılarını incelemek için Koltuk Örtüsü Kumaşları başlığını inceleyebilirsiniz.

Hazır Koltuk Örtüsü Fiyatları

Hazır koltuk örtüleri 3lü koltuk veya 1 adet 3lü koltuk, 1 adet 2li koltuk ve 2 adet tekli koltuktan oluşan koltuk takımı örtüleri şeklinde satılmaktadır. Bu ürünler kumaş kalitesi bakımından fiyatlar arasında farklılık göstermektedir.

3lü koltuk örtüsü fiyatları: 150 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.
Koltuk takımı örtüsü fiyatları ise: 300 TL ile 750 TL arasında değişmektedir.

Hangisini Tercih Etmeliyim ?

Bu durum tamamen sizin zevkinize kalmış bir durum olsa da, bunu şu örneklendirme ile sizlere açıklayabiliriz sanırım. Örneğin kendini için hazır bir elbise aldığınızda mı daha çok üzerinize oturur veya gittiğiniz kendinize özel bir elbise diktirdiğinizde mi daha çok üzerinize oturur? İkinci seçeneği söylediğinizi duyar gibiyim. Özel dikim koltuk örtüleri de özel dikim elbiseler gibidir; Fiyat konusundan biraz maaliyetli olsa da koltuklarınıza göre dikildikleri için sizlere kusursuz görünümü sunacaktır.

İletişim Bilgilerimiz

Siz de koltuk örtüsü fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizlere 0532 241 89 44 numaralı telefon ve whatsapp aracılığı ile veya 0216 450 4348 numaralı sabit telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site web tasarım, website tasarımı tarafından hazırlanmıştır..